Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOSTLUK,ARKADAŞLIK,AŞK,SEVGİ ADINA HERŞEY....

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NİCQLER....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 23/03/08 Mesaj Sayısı : 566 Nerden : İstanBuL İş/Hobiler : öğRénci TaTmin eTTimi? Lakap : Asi.melek

NİCQLER.... Vide
MesajKonu: NİCQLER....   NİCQLER.... I_icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 5:53 pm

•$21Hangi Kahpe Kurşunla Bitmişti Bu Mavi AşK? BeN Seni mi sevmiştim??

*...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

*Nikah Masasına Oturdun işte nırınırını Katlanmak çk Zormuş Böle SewinceSana MuTLuLuKLaR Sözüm Kardeşçe At artk imznı gt bran önce

*YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

*Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

*AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

*Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

*Dün Cnm oLan Yarn Düşmanm oLamz bnm!HatırLarı hep soruLr,sLmları aLınır..SiLdikLérm vrdr Bir de!AdLarı anıLmz,sadce BedduaLarımdr..

*''UmduğumLa buLDuğumun iLgisi Yok Aşkın Neden Üstünde Etkisi Yok?? Sana Ahdettim ! VaH VaH VahDeTTiN ''

*Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!(H)

*Şak Şak Şak aLkışLıorum bak seni ! Kendinden soğuttun beni !! (h5)(h5)(h5) İstediğin bu muydu,söyLe ! Başın Göğe Erdi mi ?!?(h5)

*İnan bana artık bende seni istemiyorm.Söyle! Şimdi mutlu musun?İstediğin bir değil bin çiçekse,Artık özgürsün! YoLun açık oLsun

*Bağlanmayacaksn bir şeye, öyle körü körüne "O olmazsa yaşayamam" demeyeceksn.Demeyeceksin işte!Yaşarsın çünkü.Yaşıorm işte !

*Ne sandın Yar Seni Özleyeceğmi mi?Sensizkn üzüLp Seni Bekleyeceğmi mi,Pişman oLpta Sana Geri döneceğmi mi Daha çoook BekLersn !

*Çok yaraTıcıyıMdır, acaYip soRun yaRatırıM

*Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...

*Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
*gİtTiN,SeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN

*Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

*SeNi ArAdIm Her yErDE BuLAmIyoRum SoN nEFeSİm SenDe kALMı$ ÖLEMİYORUM

*ÖLDüReceğİM seNi DemişDiN hAnİ BiRGün yApAmAZ DemişDİm Ya,BAk iŞTe GiDiYoRSUn...

*"Dostu da severim dü$mani da. Çünki dost gücümü, dü$man ise ödevimi gösterir."

*Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

*•$49-qit RûzqaR 0nâ SéVDiqiMi SöLe Ona NéFéS qîßî MuHTaÇ OLDuquMu UqRuNDa ÖLéßïLéCéqîMî SôLé Ama $uNuda UnuTMa €qéR ßéN§îZ MuTLuYSa SuS Vé SéSSîzCé qérÎ DôN..!

*Ben senin yasadigin gizli bir macerayim, Anlatilmaz bir roman,kapanmaz bir yarayim, Sigindigin limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreginde en büyük FIRTINAYIM!....

*!!'^+%&/(*)----Nihahaha---..Takıl benle hayatın KARARSIN

*****---(Adın yada lakabın)---Her zaman burda*****

*Hollywood kızLrı Hepsi Hikaye Bnm Gibi war mı Göstern 1 taneHiç bişy yapmsm da Tarh Beni YazR,TakıLp Düşersm olck o da nazaR

*ELbette beni sonsuza deK sevmek zorunda deiLdin !! Sahibin deiLdim sadece sewgiLindim ..

**Aşığım diyorum beni anlasana, Arkadaşlık diyorsun bana.. Seven biri arkadaş olmaz Sana...

*DursuN, İster Dönsün Dünya Etrafında !! HİÇ Fark etmez, çünkü ArtıK 'SeN' yokSuN yaa ..

*>internettin_hoca Hakkımı Arıyorum >''Hakkının Karısı"!... >keten_prenses (pamuk prensesin teyze kızı) >gebere_jackson >ağlaya_jackson

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ.....

*ßéYNiMDéKi TéK qüÇ oLaN NéFRéTiMé Thánk yoU… NéFRétiMi ÇékéMéyéN HéRKéSé ƒucK ¥øU !!!

*SévqiM SıNıRSıZ aMa aNLıyabiLéNé DoSTLuquM SoNSuZ aMa PaYLa$aßiLéNé, SéN HaRiKaSıN aMa ßéNiM oLDuquN SüRéCé

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

*•$12,20MuTlUlUk BiLe AcI VeRiYoR ÇüNkÜ SoNu VaR BiLiYoRuM

*нєякєѕ уαlαη σlмυş;ιηѕαηlαя кαнвє σlмυş;öуlєуѕє αlαуıηα ιѕуαη.....؟

*ßoşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr

*Né Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

*hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

*$imdi dãhã İyi ãnLıyørum Ki , NéƒéS ãLmãk déqiLmiS yàSámãk , ÃtésLérdé yãnmáK Gibi ßir Séy Séni SENSİZ yãSãmãK

*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
http://pendikaihl.yetkinforum.com
burkay_07

S-E-N-S-İ-Z-İ-M-5-8-4-1

S-E-N-S-İ-Z-İ-M-5-8-4-1
burkay_07

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 23/03/08 Mesaj Sayısı : 223 Nerden : antalya İş/Hobiler : Lakap : reis

NİCQLER.... Vide
MesajKonu: Geri: NİCQLER....   NİCQLER.... I_icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 3:33 pm

eline saglık guzel olmus benımkı kadar olmasada Razz Very Happy king
http://www.redsea85.tr.gg
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 23/03/08 Mesaj Sayısı : 566 Nerden : İstanBuL İş/Hobiler : öğRénci TaTmin eTTimi? Lakap : Asi.melek

NİCQLER.... Vide
MesajKonu: Geri: NİCQLER....   NİCQLER.... I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 11:58 am

ay yesinler Laughing benim daha gusel şimdi ben bi sabit yabammda sen gör nicqleri bende Laughing Laughing Laughing
http://pendikaihl.yetkinforum.com

NİCQLER....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası