Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOSTLUK,ARKADAŞLIK,AŞK,SEVGİ ADINA HERŞEY....

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ MSN NiCKLeri ~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 23/03/08 Mesaj Sayısı : 566 Nerden : İstanBuL İş/Hobiler : öğRénci TaTmin eTTimi? Lakap : Asi.melek

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 11:59 am

EndopLazmik retikuLum..DepResif bir karmaşa oLarak kronik hayatıma dönüyoRum..

Tüm ewrelerim morfin yemişş gibi kasılıyor anLamsızCa..BeLkide merhametLi dawranMaLıyım pozitiF düşünmeLiyim ama yapamıyoRum... MeLankoLik durum...!

JiLetLenmiŞ bedeniMe kazıDım sensizLiği....
MühürLü bir kaDeri çözeRken öğRendim seSsizLiği....
Wurgun yediğim her daRbede anLadım aCı çekMeyi....
TeşekkürLer sewgiLim öğRendim sayende yaşaRken öLmeyi....

En son Byn.Sensizim tarafından Çarş. Ağus. 27, 2008 2:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://pendikaihl.yetkinforum.com
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 23/03/08 Mesaj Sayısı : 566 Nerden : İstanBuL İş/Hobiler : öğRénci TaTmin eTTimi? Lakap : Asi.melek

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:00 pm

_-_DUYGULARIM ÇOK HASTA -_-

YANIMA GELENİ ÜZERİM

KENDİ CİNAYETİMDE KATİLİM

KAPAT PENCeReYi DONUK BİR RÜZGAR GİRMESİN İÇERİ

BENDEN İSTEDİĞİNİZ NEDİR ?

KİMSE KUsuRA BAKMASIN KİMSE YANIMDA KALMASIN !!!
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:00 pm

__BeN biR İnSaNıM__

>>>SevMeDiM VeDaLaRı<<<

GERÇEK HERZAMN DOGRU CEVAPTIR

DARALDIM BUGÜN GİNE ÇEVREME BAKTIM, ÇERÇEVEDEKİ RESİMLERİ YAKTIM

HER HAYAT BİR SORUDUR BENİMKSİNİN CEVABI İSE TAM ANLAMIYLA Bİ KARANLIKTIR...

BAŞLANGIÇTA BAZI SORULARIM VARDI BAŞLANGIÇTA BENİM GİZEMİM HALA DEVAM EDİYORDU
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:02 pm

''Bulutlar ağlıyorsa ben susarım,ben ağlarkende onlar sussun.''

''Yıldızlarla Konuşurum Susmuşum Meryem Gibi. Söz İşlemez Yüreklere Sükutum Dağlar Gibi''

''Hayatı Öyle Dolu Yaşa ki, Seni Öldürmeye Gelen Sende Dirilsin ''

''Her Sabah Bir Sayfa Daha Eksilip Gidiyor Ömrümden, Gönlümün Yıkıntılarında Can Çekişiyor Umutlarım''

''Yıldızlar Ateş Böceği Sanılmaktan Korkmazlar!''

''Kuşatmıştın dört yanımı; ve kendim için çok geçti. Yerle bir olmuştu her şey. Olmazsa olmazlarım; ilkelerim, yargılarım...''

"Ne derseniz deyin; heykellerin saçı yoktur!"

"Ölçüsüz uyaksız bir serbest şiirdim yaşamın manzum fablında, buyüzden sırıttım o kadar, bu yüzden adamdan sayılmadım hiç..."
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:02 pm

♥ Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

♥ Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

♥ Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

♥ Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

♥ Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

♥ Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

♥ Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

♥ Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

♥ Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

♥ Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

♥ Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.
♥ Keske Yanlizligim Kadar Yanimda Olsaydin Keske Onunla Paylastiklarimi Seninle Paylassaydim Keske Senin Adin Yanliz Olsaydi Ve Ben Hep Yanliz Kalsaydim...
♥ Simdi Baskasinin Olsanda,boynu Bukuk Yalniz Kalsamda,elimi Tutup Sacimi Oksamasanda Biliyorum Yinede Benimsin...
♥ Yine Gunesin Batma Saati ,kiminin Umutlari , Kiminin Sevdalariyla Beraber. Yine Yalnizliga Selam Saati,kaybolmus Sevgiler Caresiz Huzunlerle Beraber...
♥ Sensiz Gecelerde Yildizlar Dost Yalnizligima,aldatiyorlar Beni Ilk Gun Isiginda...
♥ Yine Kumsal Sakin Yine Deniz Durgun Yine Gunes Batiyor Ve Ben Yine Yalnizim...!
♥ Seni Aradim, Tum Bir Hayat. Simdi Bulmusken, Gitme Ne Olur. Terk Etme Beni, Birakma Beni Yalnizligimla. Sen De Kal Bizimle...
♥ Bir Marangoz Ustasiyim Adeta,bir Ayagi Mutlaka Kisa Masa Yapan.bir Elimde Cekic Bir Elimde Civi,kendimi Bir Resim Gibi Cakacagim Insani Ariyorum Yillardir...
♥ Nekadar Guzeldi Senle Beraber Olmak Simdi Yanlizim Ellerim Basimin Arasinda Seni Dusunuyorum...
♥ Dudaklarimdan Dusurmedigim Bir Sigara Gibisin.ustelik,oyle Bir Illetsin Ki Bir Sara Gibi Her Daim Uykularimda Beni Nobet Nobet Yoklarsin...oyle Uslanmaz Oyle Utanmaz Nobetlerine Alisamadim.her Aciyi Tasidim Da Yuregimde Bir Sensizligi Tasiyamadim...
♥ Sen Hic Geceleri Sabahlara Kadar Agladinmi Yanlizlik Nedir Bilirmisin Sorarim Sana....
♥ Suru Kalabaligindan, Bir Kartalin Yalnizligidir Benimkisi.yagmur Sonrasi Gozyasi Gibi Cig Tanesinin Yalnizligidir , Ask Icin Solan Yalnizligidir.
♥ Birgun Hayatin Butun Guzelliklerinden Vazgecip,olume Sessiz Sedasiz Gitmek Istersen,yanima Gelki Sana Sensiz Yasamanin,sensiz Olmanin Olum Oldugunu Gostereyim...
♥ Bu Yanlizlik Olumden Beter, Acilarin Sonu Degilmidir Dertler, Olum Gelmis Kapima, Can Bu Sozler Neyler...!
♥ Yalnizlik Paylasilmaz, Paylasilsa Yalnizlik Olmaz...
♥ Bilirim,yalnizliga Bir Sen Dayanirsin, Kendine Sirdas Kendine Arkadassin, Nasil Basardin Bilmem Tabi Basariysa Eger Yalnizlik!
♥ Sen Masmavi Gokyuzune Benzetiyorum Erilmezi Son Bulmayan, Erisilemeyen Yapayalniz Bulutlar Olsa Gunes Olsa Ay Olsa Dunya Senin Olsa Bile, Yalniz.
♥ Bakarken Uzaklara Bir Don Ardina Kimbilir ... Kimin Ufkundasin ....
♥ Attigin Adimlar Kisalir, Dusunceler Kisirlasir, Hayaller Ufalip, Zaman Darlasir, Uykularin Bolunur Bir Ciglikla, Dayanmak Zor Olur Baskalarina, Sadece O Vardir, Yalnizliginda.
♥ Yalnizligima Kostum Dizlerimse Pesinden Agladi Sevgide Ne Varsa Araladim Sevilmekten Habersizim Ben...
♥ Sakin Uzmesin Seni Karsiliksiz Sevgiler,bagrina Tas Basarsin Acilar Bir Gun Diner,giden Gitsin Aldirma Yanginlarda Soner.sakin Bakma Ardina Krallar Onde Gider...

"Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz...!"

"Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!"

"Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!"

"Akilli olanlar sebepler konusunda tartisirlar.Ama nihai karari sonucta surekli ¤¤¤¤¤lar verir...!"

"Kelimelerin gucunu bilmiyorsan insanlarin kuvvetini asla tahmin bile edemezsin...!"

"Hayatta en aci sey ;Insanoglunun yasam surecindeki kacirmis oldugu firsatlardir...!"

"Kucuk seylere gereginden cok onem verenler , elinden buyuk is gelmeyenlerdir"

"Hepimiz hayatin kisaligindan söz ederiz de, bos geçen zamanimizi
nasil kullanacagimizi bilmeyiz"

"Böcek olmayi kabullenenler, ezilince sikayet etmemelidirler."

"Askin ilk solugu mantigin son solugudur."

"Düsünceniz ne ise yasaminizda odur, yasaminizin gidisini
degistirmek istiyorsaniz düsüncelerinizi degistiriniz."

"Yasamimizda isledigimiz hatalarin cogu dusunmemiz gereken yerde
hissetmekten,hissetmemiz gereken yerde dusunmekten ileri gelmektedir."

"Eger çok kisa bir süre sonra öleceginizi biliyorsaniz ve tek bir telefon konusmasi
yapmaya zamaniniz varsa, kimi arar ve ona
neler söylerdiniz? Öyleyse neyi bekliyorsunuz ?"

"Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir..."

"Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz..."

"Karanliklara sitem edecegimize hepimiz bir mum yaksak, karanliklar aydinliga donerdi.."

"Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. "
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:03 pm

"Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugunden baslamiyorsun? "

"Felaketin bir iyiligi varsa oda hakiki dostlarimizi tanitmasidir..!"

"Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir"

"Geçmise dönük keskelerle yasamaktansa, gelecege dönük belkilerle yasamayi tercih ederim."

"Nefsini sabretmeye alistirabildiysen ona zaferlerini müjdele..."

"Gerçek ilerleme ilerici olmaktan degil, ilerliyor olmaktan meydana gelir? "

"Insanlar sizden elestiri isterler; ama duymak istedikleri övgüdür."

"Ak&yacute;l susunca düsünce durur, düsünce durunca, hareket durur, hareketsizlik, çürümenin
esigidir."

"Hayati seviyorsaniz, zamaninizi bosa geçirmeyin. Çünkü zaman hayatin
ta kendisidir."

"Her zaman dogruyu söyle; ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin."

"Bugün halledemedigimiz bir sorunun nedeni, dün onu dogru yapmak için zaman ayirmamis
olmamizdir."

"Yasam geriye bakarak anlasilir, ileriye bakarak yasanir."

"Yetenek denen armagan, ihtiras, yani basari arzusu ile birlestiginde öyle bir yogunluk
kazanir
ki, dünyada hiçbir güç onu durduramaz."

"Dostu da severim düsmani da. Çünki dost gücümü, düsman ise ödevimi
gösterir.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:03 pm

Sen, yalçin bir tepede, hirçin rüzgarlara karsi korunaksiz bir papatyasin, ben ise seni kaybetmemek için köklerine sarilmis, topraginim....

Hayata bir Mendil olarak bakarsan, O senden hep Gözyasi ister! Sirf Hayata Giciklik olsun diye Hep gülümse!!!

HADI UYANDIR BENI SÖYLE GÖRDÜGÜM ZAMANSIZ BIR DÜS MÜ HADI GIT, UZAKLAS, YOKLUGUNA INANDIR BENI GERÇEKTEN, YORULDUM HER BULDUGUM YERDE SENI KAYBETMEKTEN.

HADI GEL TUT ELLERIMI! BENIMLE YAN! BENIMLE MEYDAN OKU HER ÇARESIZLIGE BENIMLE UYU BENIMLE UYAN. BIRLIKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BIR EYLÜL SEN BIR HAZIRAN

DENIZI IÇERKEN MAVILER TAKILDI BOGAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GIBI ÇIRPINIYORUM.
BU DERIN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGI YAZGI TUTUKLADI BENI.

HANI O GÜN BENI ANLAYAN SEN GITMISTIN YA SENI BASKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENI SENIN KADAR ANLAYAN, YINEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENI SENSIZDE SEVEBILIYORUM....

NE YEMINLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSIZ NE YEMINLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SITEMSIZ NE YEMINLER BOZDUM TARIFI BILE IMKANSIZ, SENIN IÇIN EY GÜLÜM!!!....
//////////////////////////////////Karışık niCkLErİ///////////////////////////////////

Şimdi GeL ve Gör BeNi Duruyor muyum,Yerimde HaLa ! Yurtta AşK,Cihanda AşK,Her Yerde AŞK Bundan SonRa !! (H)

ELimi de KoLumu da BağLa Hadi,Bir Odaya Bir Ömür Hapset Hadi..BecerebiLirsen Zapt et Hadi !!YanGınım ÇoK BüyüK OoOoOoOo!!

Bir daha oLmaz,BiN Kere TöwbE !! Kan Davası mı bu, Bu NasıL ÖFKE ??? Neutral

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın.

Lütfen,Görmeyeyim Seni Bir Yerlerde,Karşıma Çıkma..KonuşmayaLım,BakışmayaLım Ne oLursun..!Daha fazla tükenmeye takatim yok. . .

YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!Zamanın KızLarı BalıkLama!!AtLama Diyemiyorum..

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! S.S.M.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M.

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm… S.S.M.

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi S.S.M.

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:04 pm

ιι.||||ιι..__мẵL℮ѕ℮f ((gέηέ) кẵчв℮ттiiм__..ιι||||.ιι

● ●||_ѕ℮η ѕ℮ν℮м℮zѕiiη_||● ●

● ●1øøø тåηє чåLåη ѕöчLέsέη iiηåηιяιм..тαкii 1 тåηέѕiiηέ кåDåя..σDα σηυ åятιк ѕένмέDiigiiη_]● ●

»●«..мέgέяѕέм åDι σчυηмυѕ..вέηѕέ σηυ åѕк ѕåηιρ bàgяιмå вåѕмιѕтιм..»●«

кåчвέттiiм__(W)

**ne kimseye ait nede kimseye sahiBim tek geLdim tek giderim....!!!!

Nefretin Gözlerini Kör Ediyor farkındamısın

Doğdummu Öldümmü Bilemiyorum..

lkol Hoş Ortam Loş Ama Dnle Bni Hpsi Çok Boş Kmseye Güvnme Kmseye Aldanma Kndin Coşş...

® €nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.BiZ SaMSuNLuYuZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun ®

Hiç Bir Şeyim Az olmadı Senn Senn Kadar Hiç Bir şeyi isTemedim seni istediqim Kadar !

ѕєηѕιz вєηℓιк уσкℓυк ∂ємєк!

Aklımla kötümserim İrademle iyimser ...

SoBeLerimm affeTmem qöRemezSem .!!

Sensiz kaLmı$ ßu kaLp'e ne derLer ?!

sussKyy Kırdıqın KaLp uyanMasınn ..

Kafam qsL wea hayaT qsLL diiL !!

ya bitmeli bu işkence ya bitirmeli beni ya istemeli beni ya da tamamen silmeli

hayatim gibi nickim de renksiz

neyin bildin ki degerini benimkini bileceksin bunu da tabi mahvedeceksin

zindan olmuş dünya bana duvarımı kendim ördüm meydan kalmış ona buna ben sonumu kendim gördüm

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

öLmeyi çoqTan gÖze aldıqTa yaNımızda kİmLeri gÖtüreceðimİzi dÜþüNüyorUz
ASLI FESLI BULUNMAYAN DÜNYA DERTLERI, BUGÜN BARI YAKAMI BIRAKINDA, RAHAT RAHAT DÜSLER KURAYIM

Hér Adamım Diyen Adam DéðiLdir,,SéninDe Dédiðin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déðildir SénınDé olmaDıðın Gibi !!!!

Duruyorsak sebebı war susuyorsak nedenı war herkez rahat olsun herseyın bı zamanı Var...!!

pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!

Bazilari seyrederken hayati en önden Kendime bir sahne buldum oynadim Öyle bir rol vermisler ki; okudum okudum anlamadim...

bИy yaИLı$ áИLбҐбИ heR$eҐdЭИ ИиfRиt иğioRuМ...

8'd£n Sonra, 9'q£LS£d£, 10'Suz ßırakma K£ndini..

HAYATI SEVİYORUM AMA SEVGİM KARÞILIKSIZ.

aranızdan çıkmadı bir adam yolunuza ermedi hiç kafam kaçamadım o da benim hatam geçmiş olsun şimdi her şey yalan

kan kaybediyor hayatım can çekişiyor hayallerim yaşamak zor geliyor artık bana nerde hata yaptım diye düşündükçe batıyor her limanda gemilerim yaşamak istemiyorum artık aranızda

ya kendini bırak bana ya da beni bana bırak da yaşayayım bu nasıl ayrılık bir daha gelmede alışayım

unuttuysan hatırla kaybettiysen ara özlediysen git bul kırdıysan af dile kırıldıysan affet seviyorsan söyle diyenlerdenim çünkü hayat yaşamak için çok kısa

sadece kavranabilecek kadar zorum ben

bu saatten sonra uğraşmam dünümle ve dünümdekilerle ben yarına bakarım yanımdakilerle

özendiqinis hayatı yaşamakla meşqulum (durumunuzu mesqul yaparsanız gsl duruo )

bEnDe ÖzLeDiM bEnDe ReSmİn VaR şU aN mSn De SaNa YaZmAk İsTeRiM dErMaN yOk ElLeRiMdE

GİTME RUHUM SEN YOKKEN HİCRAN DÜŞER BU ŞEHRE

bırakıp gittiğin kalbinse elbet geri döneceksinn

sevdiğini söylemekten korkmak yaşamaktan korkmaya bedeldir

ÇİÇEĞİ BURNUNDA 20 YAŞINDA NÖBET TUTAR OLDUM G3 BAŞINDA İSMİMİ OKURSAN MEZAR TAŞINDA YOLLARA BAKIPTA AĞLAMA SEVDİĞİM

yürek söz vermi$se bizde sözden dönülmez,kalp kalbe kalbe gönül vermi$se bizde sevgi inkar edilmez,bizde yürek zedelenir ama asla dostluga,sevgiye ihanet edilmez

Suskunluğuma bakıpta seni unuttum sanma,şu dünyada özlediğim biri varsa oda sensin.Yanımda olmasan bile yüreğimde hep benimlesin.Unutulmayacak kadar değerlisin...

YaLnıZ KaLsıN DeDiĞiN DiLinE BeDdUaDıR SeSinİn teLinE...

+Seni unutmaq için başladığım her AŞK'ı ...
Ben yine senle aldattım ... !
Gittin...
Hayaller yandı!
Kül yok! Duman Yok!
Hiç..Hiç Bişey Yok!...

...ι'м ησ αηgєℓ...

hasretimsin ve ben yanan gözlerimdeki seni bekleyen
yorgun, yaşlı bekçi...

...yaktım gemileri, dönüşüm zayi...

MeLeK MİsaLi YüReGim

unutma yar sakın unutma..! katilimsin !!!

$imdi tamda öyLe hatırLıyorum/
martı çıqLıkLarını ve sesindeki yosun kokusunu
boquLmadıqım tek deniz oLacaksın..

senSizLik bir $arkı oLup cıktıqında ve sen dü$tüqündE akLıma, keLimeLerim sana ko$tu sevqiLi..

qidisinin ardından suSan yüreqim qiBi, suSma sen simdi..

"Yüreğine adı'mı astım.."

HER ŞEY SAHTE ! SENDE .....

όzεηdіqіηіz нλчλтι чλѕλмλкℓλ мεѕqυℓϋмм[nokta!]

♥♥♥♥♥ßỉя Tєk گےєvgỉ Øℓå¢åk ßµncå Tєℓåştån Aяtåkåℓån... ---Ô T Ê گ Î Y Å L Å Ñ---♥♥♥♥♥♥

♥ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

♥ßΆм£z••••d£dÎğÎм••••h£я••••گے£¥••••bΆ†Î••• •gÎ†м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گÎÑ••••gΆ†ÎğΕ•••gÎbÎ

♥Nєя∂єsỉn گےєn¿HåYåtıмın nєяєsỉn∂є yєяỉn¿Hємєn yånıbåşıмdå åмå yıℓ∂ızℓåя kå∂åя uzåk..Bỉℓ kỉ bu åşk guяuяå ve yåsåkℓåяå tutsåk.....

♥♥••K Ǻ P Ǻ † † I м•••K Ǻ L ß Î м Ε••گے Î м D Î L Î k•••¥ Ǻ Ñ L I Z L I K L Ǻ R•••Û L K £ گے Î Ñ D £••

♥Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını..!İ!

♥Niceleri geldi, neler istediler,
Sonunda dünyayI bIrakIp gittiler.
Sen hiç gitmeyecek gibisin degil mi?
O gidenler de hep senin gibiydiler..

♥Çektim yüreğimin ipini, bitti!

♥Oyun bozan bir haylazdım
Biliyorum ama..
Oynamadığımız bütün oyunları
Kıskanıyorum simdi

♥sana gitme diyemedim gözlerim gözlerinde kaldı susuz büyürmü hiç çiçek su sende çiçek bende kaldı

♥N€ İlktiN N€d€ SoN S€wgiyl€ DolduN N€fr€tl€ YoK OlduN ÜsgünüM CanıM UnutulduN.....!..İ..!..İ

♥Herkeى•µήµttµ•gitti•beήde•µήµttµm•herىeyi... .≈≈≈B •Ằ•R•İ~~ى•E•N~~U•N•U•T•M•Ằ~~B•E•N•İ..!!

♥Sevmye•NiyetLiYseή•İi•Dşnmelisή•AgLamyı•Ögre nip•G üLmeyi•ßiLmeLisiή•Ask Kumar•Gibidir•Dikkat•EtmeLisή••Oynadğή Zar DeiL ßlmelisn••

♥DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...!!!

♥saBRetmeye deqeRsin .. seN ßenDe ßitaneSinN !!

♥Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

♥bir masaldı bu
hep sen anlattın
çocuktum inandım..

♥dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..

♥Birakip gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla

♥Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...

♥Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet…
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:05 pm

♥Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

♥aslında herşeyin sorumlusu "aşk"tı
yani herkes aşk'a inandığı kadar haklı

♥artık ne sen bana
nede ben sana bir çehre...
sen.... zindan...
sen .... kelepçee...
ve ben:
tek sana mahkum bu yalnız şehirde...

♥uNutmadım sevgi sözcükLeRiNi
ama uNutmuş gibi davRaNdım,
SeNdeN başka hiç kimseye yakıştıRamadım!

♥Gidişini kabullenemememin kaderle, senle ilgisi yok.
Benim kavgam kendimle,
Bitişi yok bitişi bedeli bir bana, zararı hep bana hep bana.

♥Sen yoLLarına 29 harfLe acı dö$eyen bir $ahsa
Yara değiLde Yar diyebiLir misin?

♥ZORUMA GİDEN SENSİZLİK DEĞİL
ZAMANIN İÇİNDE SENİ ARAMAK.
ASLINDA BU DA DEĞİL ZORUMA GİDEN
VARLIĞIN VARKEN ŞUAN YOKLUĞUNU YAŞAMAK...

♥Tüm Şehir ağladı sen gittin diye
mecburmusun hep
En uzağa gitmeye

♥hem gidenedir bu şehir
hem gelecek olana
oda biraz oyalanıp
gider nasılsa

♥Üşüyen yanlarımla sarıldım hayata yeniden ve yeniden...
Hoşçakalı esirgenmiş bir veda sonrasında
hoşça bakamadım kendime ve hoşka kalamadım

♥Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

♥né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

♥Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_Ben!m_| ||♥İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

♥NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk .

♥Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLeri

♥Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin

♥SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!
ҳ̸Ҳ̸ҳ Loading... %99 ҳ̸Ҳ̸ҳ

...küLüsTüR ßu RuHun öZRü yoqKi ßeNde.. !
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:05 pm

Olmasa mektubun..yasdıkların olmasa..kim inanır senle ayrıldığımısa...

sanma unutulur... kalp ağrısı zamanla....herşeyi unutarak...yaşanır sanma...

neydi bi arada tutan şey ikimizi...birleştiren şey.. ellerimizi...

bırak bana anlatma...imkansız sevgimizi...sevmek birşeyi...göze almaktı..

harcanmış zamanlar yeniden yaşanmaski...geç kaldıktan sonra...arama boşunaa....

merak ediyorum...ne yapacaksın...benden sonraki o alaycı gözlerin..eğlenerek bakacak mı başkasına aklın bendeyken hala...

bu yüzün arkasında saklıdır başka bir ben...derdini söylemeyen,kendini boğmuş bir ben...

gitmessen sana dokunurum sahiplenirim seni..sana aşkı yaşatırım.daha küçük aşklara katlanamazsın benle ölürsün..

elimi birden tutmaz oldu nasıl diye çırpınırken beni bi anda sevmez oldu..bi an bile ayrılmasken..şimdi görmek hayal oldu...

bırakıp gittiğin kalbinse elbet birgün geri döneceksin...

sadece onları sevmei sevdim..hepsini onlarsız yaşadım da..bir seni sensiz yaşayamıorm..bu aşkı tek kalpte taşıyamıorum..sana yemin güzel gözlüm..bir tek seni sevdim..we seni severek ölücem..elweda birtanem..

Olmasa mektubun..yasdıkların olmasa..kim inanır senle ayrıldığımısa...

sanma unutulur... kalp ağrısı zamanla....herşeyi unutarak...yaşanır sanma...

neydi bi arada tutan şey ikimizi...birleştiren şey.. ellerimizi...

bırak bana anlatma...imkansız sevgimizi...sevmek birşeyi...göze almaktı..

harcanmış zamanlar yeniden yaşanmaski...geç kaldıktan sonra...arama boşunaa....

merak ediyorum...ne yapacaksın...benden sonraki o alaycı gözlerin..eğlenerek bakacak mı başkasına aklın bendeyken hala...

bu yüzün arkasında saklıdır başka bir ben...derdini söylemeyen,kendini boğmuş bir ben...

gitmessen sana dokunurum sahiplenirim seni..sana aşkı yaşatırım.daha küçük aşklara katlanamazsın benle ölürsün..

elimi birden tutmaz oldu nasıl diye çırpınırken beni bi anda sevmez oldu..bi an bile ayrılmasken..şimdi görmek hayal oldu...

bırakıp gittiğin kalbinse elbet birgün geri döneceksin...

sadece onları sevmei sevdim..hepsini onlarsız yaşadım da..bir seni sensiz yaşayamıorm..bu aşkı tek kalpte taşıyamıorum..sana yemin güzel gözlüm..bir tek seni sevdim..we seni severek ölücem..elweda birtanem..
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

** кιмѕєηιη кιмѕєуι υмυяѕαмα∂ığı вυ ∂üηуα∂α,υмυяѕαηмαуαη вιяιηι,υмυяѕα∂ığıм ιçιη,υмυяѕαуαмαуα¢αğıм вιя нαℓ∂єуιм.

** нαкѕızℓığα gєℓємєм... нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм вαвαмıη σğℓυуυм вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм….

** ѕєη кαℓвιмє gιяєη уαѕαк ѕєν∂α кυяşυηυѕυη.уα ѕєηι σяα∂α вıяαкα¢αкℓαя вєηιм σℓα¢αкѕıη уα ∂α ѕєηι çıкαяıякєη ¢αηıмı αℓ¢αкℓαя ѕσηυм σℓα¢αкѕıη.

** ιηѕαηℓαяι тαηι∂ιк¢α нαуναηℓαяι ∂αнα ¢σк ѕєνιуσяυм.

**ραяαм ρυℓυм уσккι; тαнтιм тα¢ιм σℓѕυη єƒєη∂ι ∂єğιℓιмкι; ιтιвαяιм σℓѕυη αηαм вαвαм уσккι; єνιм вαякιм σℓѕυη ¢ιgαяαм тιкα вαѕα єѕяαяℓα ∂σℓѕυη, вιя∂є уαηιм∂α ѕєν∂ιğιм σℓѕυη, öℓєηє кα∂αя ιçмєzѕєм gєηçℓιğιм вαηα нαяαм σℓѕυη….

Düηуα∂α öуℓє вιяιηι ѕєν кι ѕєη öℓ∂ügüη zαмαη σ уαşαмαѕıη.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:08 pm

f****şe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..

Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında...

Ruzgara kapılmış yaprak gıbıyım sevdalı yuregım can çekışıyor

HAYAT İÇİNDEN NE ÇIKACAĞINI BİLMESEKTE AÇMAMIZ GEREKEN BİR ZARFTIR!

Sén Birték [S]ana Güvén, Kimséyé Güvénmé. Sén Birték [S]éni Sév, KimséLéri Sévmé. [S]`Léri Yap Ama Kimséyé SöyLémé !

ßiLiyorsun Seni ßeBekLer qiBi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer giBi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak kadIndIn ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak AdamIm ßu şehirde .

ALdığım Nefesten Soruyorum da,Verdiğim NefeSte BuLamıyoRum.İki NefeS Arası Ne KadarLıkSıN iŞte Onu BiLemiyorum.

ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün....!

Nasil bir cakil tasi bir ciga , bir kivilcim bir yangina donusme karari veriyorsa tek bir kelime de gelecek hakkinda karar verir

§£n ߣnim h£m wår øLmå,h£md£ yøk øLmå §£ß£ßim§in qüLüm.

AŞKIN ICIN KAN DOKMEK GEREKIYORSA DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ YOK İLLEDE SENİN KANIN DİYORSAN FARK ETMEZ GÜZELİM BİZ TOPRAKDADA SEVERİZ..!

buraLardan qitme.. buraLar qitsin.. SEN qitme.. qitmek çözecekse.. biri qidecekse.. buraLar qitsin SEN qitme..

Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm..

) nefret'e Sevgiden fazLa Güvenirİm Dedİ ŞeYtan;ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmAzz

ßiR GüLün ßédéLi ßiN YıLa ßédéL SéwginiN DéğeRi ßiR Ömré ßédeL ÖmrümüN DeğeRi SaNa ßédeL

Büyük aDim AT Korkma . .Uçurum Küçük Adimlarla Geçilmez!

ßu aLémDé KraLda TaniMam.... KURAL'da

Gitmek istiyorsan Gidebilirsin,Biz Ne ayrıLıkLr Görmüş Adamız,Çekinme SEnde Vur Sırtımdan,Biz Ne ihanetLer GÖrmüş adamız..

Dün üstünde yürüdüğüm çimenler, bu gün üzerimde yeşeriyor.!!!!!!!

Uzun bir yola Cıktım, Geldim-Gördüm-Şaşırdım, Sıkılmam Dedim Sıkıldım, Tükenmem Dedim Tükendim, Ezdirmem DeDim EZDİM, Tek Yürek Geldim DAGITTIM,Gene Tek Yürek GidiYorum.. FazLa Söze Gerek Yok EskiLere Sorun Anlatsın Beni..

Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén ..

'AL£mIn kRaLı ßIzIz D£Dik KraL mIyIz? KRALIZ. RaCoNu bIz k£sIyoRuz D£dIk K£sIyoRmuyuz? K£SIYORUZ. rAcon sAnALdA kIzA a$ıK oLmAmAk, kAnkA`ya yAmuk yApmAmAk!

*Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın.

*Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.

*Bu erikson, başka erik yok.

*Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.

*En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.

*Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.

*Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.

*Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!

*Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:09 pm

_%%yara kapanmazz!!!%%_

şimdi kaLk ..qiT ve ardına bakmaa.çünKü herşey biTTi.

Nedensiz düşünceLer sardı beynimi (-.-)

Düşman nerde yıLmasın bu kaLe e(O.o)

Ãlëm Øyµñ Ølmµ§ §økâklâ® §âhñë

Kaç TaBut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak HaBer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ?

SenSiz`dè Dü$ermi$ Takvimden GünLer

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:09 pm

*biraz şen biraz deliyim hoş görün ben liseliyim

*mart ayların çingenesi matematik derslerin işkencesi

*ben sanki zayıf almak için doğmuşum.

*kırk öğrenci bir olmuş bi öğretmeni kandıramamış

*benim havam karneyi alana kadar

*aşk çağlatır zayıf ağlatır

*en faydalı ders boş geçen derstir
en güzel günler tatil günleridir

*iki dersi çok severim biri müzik biri beden çünkü kızlar diyorlar ki ya pop ya top
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide

Bu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... Ben Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!
Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!
Dertlerimle başBaşayım.
KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...
Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...
Ne İstediğimi Bulamadım Hala Bi Yanım Çek Bi Yanım Kal Der...
Bıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin....
4 duvar arası bana mesken.....
Yalnızım Bak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç.
SAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr...
Aşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!.
sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar...
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:10 pm

asilerin nickleri
bu alemde ben kralım ulen diyenler için nickler

şu saaттeи soяa кaFaмa aиca тoкa тaкaяıм...

кiмseиiи нaчaтı вeиi iŁGiŁeиDiямez,вeиiмкiDe кiмseчi...!

вu нaчaт вeиiмse eĞeя;ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя...

Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGüи... Düичa 1 GüиDüя; oDa вuGüиDüя•●●

Sakın bana dokunma taş bastım bağrıma kadehlere merhaba aşkım sana elveda

Tam karşıya geçerken bıraktıgın o el benim!!!!

SeNi TaNiDim - SevMeYi ÖgReTTiN,, seNi SevDim - UnuTaMaMAyi öGreTTiN,, maDeM BiraQaCaQtiN bE ZaLim - NeDEn BaNa $...sizliği ÖgReTMediN.
..!!?

BeNi UnUtTuRaN bAşKa BiRi mİ yOkSa KaLbİnDeKi SaHtE sEvGi mi?.
???

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa deĞiLsİn!!!

Giden Gitmiştir, Gittigi Gün Bitmiştir, Ben Gideni Degil, Giden Beni Kaybetmiştir...

SoN SöZLeRiNi YaqMuR aLTıNDa SöYLe Ki qöZ Ya$LaRıM ßeLLi oLMaSıNnN...!!

Sen benim için biten bir aşktan ibaretsin ne gelecek ne geçmiş inan bana senden daha iyidir.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:10 pm

Uzun zamandır kayıpsın artık çık, nerelerdesin?

Aradım sordum kimleri yordum, bilemezsin...

Kaderimle oynayacak kadar
Sevgilim olmuşsun meğer

Yokluğun çirkin de yapmışbeni
geçen gün aynada gördüm tesadüfen...

Olur da duyarsan
Özür dilerim çok, çok..
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide

.....:::::ツ Rock'n Coke qibiSin ÇadıR KuRMak iSTioRm.. ツ:::::.....

TakMışıM TırnAkLarıMı YürEğimE.. KaNatTıkça YüzÜm GüLer.. (:

hiç bir operatör beni bağlayamaz ki, sensiz hayata...

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀
▀ ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀
▄▀ ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

ĞöŹŶãşĹãŔıМã KãŃ ßuĹãşıŶoŔ ÁrŤıq ŹãМãŃı qéĹĎĨ qiŤМéŃiŃ ŚoŃsÚzĹÚqã !!!

ßarßié qızLarDan deiL harßié qızLarDanıMm...
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:11 pm

KaLbmm SsöZz VveRdii quRuRLuu oLuCcaK HaKetmeyenin q*Tünü KaLdıRmıcaKk..

sussKyy Kırdıqın KaLp uyanMasınn ..

yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

sEvgiLiLer Günü GeLmE Bizi GerMe…!

KaLbi 2 Kişi PayLasamaZ..!

BasTım Mühürü GöReceK güNünü!!

Herseyin Yeri ve zaMaNı vardıR..Bu Yer ve zaManın uyGun oLduğu bir ZamaN asLında bi YaLandır..

İster susar ayrıLık konusmasıNı dinLersin..İster hayKırır AyrıLığa 1 Kez oLsn isYan edersN'

Hani o sessiz günde kulağıma fısıLdamıstın ya...BeniMLe çıkarmısın diYe.. Duy şimDi fısıLtımı!! SeninLe MerDiveeN biLe çıkmam (süpermiş )

SensizLik mi ?? o ne demekk yeni Bi Yicek falanmı

AyrıLık öLümden biLe zor!!

(-_-) JeLib10 (-_-)

SessiZLiğin Sesini DinLe!!

Bir fısıLtı gibi BazEn o En BüyüK çığLıkLar...!!

<3 PinL angeL..!

impossibLe Lovee </3

RocKed Out To..!

Vay Bee Ben Neymişimm :/

^sokakLarda pahaLLı oLsa oLurmusun bizimLe sarhoş!

Bosver kıLıfımı bosvééR beniM için GüzeLL!!

Im Not NormaL..

-'- ParoNaManyaK -'-

Beyninin içi BomBoş..! kurduğun hayaLLer hep boş!!

haYat boşş EğleN ÇoŞşş

Mod : NiteLiksiz!!

Kendin RahaT oLabiLirsin ama Beni rahatSız etme hakkına saHip oLamazsıN!

Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!!

Bir GeLiyorsun , Bir Gidiyorsun..
GözLerimde Göremedigimsin..
Yüregimde BuLamadıgımsın..
Sen , Bende BiLinmeyensin !.

Ayrılığı Seçtin mi Herşeyi Götüreceksin Yanında...
Söylenmemiş Sözler Kalmamalı Bırktığın Yerde!
Gitmenin Hakkını Vercksin!
Gttin mi Adam Akıllı Gideceksin!
Hiç Bir Özlem Kalmamalı Dönüşleri Emziren.
Demem O ki...Böyle Gidilmez!
Büyük Olmalı Ayrılık!!!

Umudu yarına erteleyişim,Yarını umutla bekleyişim senden kaldı.
Her şeyimi yüreğime yükleyişim senden,
Ne kaldı ki geriye benden?
Hayatımda herşey sen olmuşken..

unUt BeNi
unuttuğum gibi seni,
unut ki beni,
yanındakini aldatma..
giden kaybedendir, gittin kaybettin
bir şehir yakınıma bile yaklaşma !!!

Tüm RenkLer Siyah'ta GizLenir.
Siyah'ta BeLirir Pembe YaLanLar.

SiL Gözünün YaLnızLıkLarını..
O An FısıLda DuvarLara Adımı..
Bin Bıcak Var Sırtımda..
BiniyLe de Adassın..
Her Biri Hayran Sana.

BeLki ,
BeLki Bir Gün Yüregin TakıLır GözLerime…
Ne Dersin ?

Sus..
Konusmasın DudakLarın.
Bırak DüsünceLerim Sorumsuzca Gecene Düssün.
Bırak..
Bırak Avazım Cıktıgı Kadar BagırabiLeyim Sen'i Sevdigimi.

Hayat'ın
Oynadıgı
OyunLarın
İcinde ,
Bir Ebe OLarak
Sana SesLeniyorum :
ELma Dersem ;
...
Cık !.
ELma !.

''GözLerimdeki Acıyı Cekme Kanına , Ruh'un GüLüsümün HayaLiyLe DoLsun..''

AnLatmak Ne Zor Bu HaLi..

Yaptıgına Deyse Bari.

AgLayamıyorsun !.

....

Ucurumun Kenarında

MucizeLer Bas Ucunda

AnLayamıyorsun !.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:12 pm

....
İşTe BnM en SEVDİİm yAZıyI paYLAŞıYıM

Hayranım sana sabrına
Sakince karşımda durup meydan okuyan o tavrına ..
Varlığına ...
Biliyorum kurtarırsın beni sen herşyden
Aşığım Senin aşkına

nargilenin dumanına benzer hayallerim sadece beni zehirler ve uçup giderrrrr

Gönlümün romanı bitti bu gece…

kaRanLıktAn zEvk aL… hAyaTtAn aLAmaZSn!!!

Nefretim aşkımı aştı bu gün!!!

Şak Şak Şak aLkışLıorum bak seni ! Kendinden soğuttun beni !! (h5)(h5)(h5) İstediğin bu muydu,söyLe ! Başın Göğe Erdi mi ?!?(h5)

Ne tuhaf değil mi? İçimi acıtan da sendin, Acımı dindirecek olan da...

ben sende hiçbir şeydim…sen bende her şeyken!!!

ben; bir bakışına bin anlam yükledim!!!

bana karanlığın ne demek olduğunu öğretmeden bütün ışıklarımı söndürüyorsun…

bundan sonra sen benim kalbimde değil kendi cehenneminde yaşayacaksın

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!....

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem..

HiÇ BiR YALAN SeNiN Ki KaDaR CaNıMı aCıTMaMıŞTI..

Aşk meğer; Sevipte KAYBETMEKMİŞ....

Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!

unut gitsin diyorsun kolay olsa unuturdum biliyorsun

Şimdi geri dönsende sevemeM …Kalbim yok artık bitti!!

TESADÜFEN DOĞDUM MECBUREN YAŞIYORUM..!

COK SEREFSZ GORDUM AMA HIC BIRI SENN KDR PROFESYONL DIILDI

Dєğιşтєяємєzѕιи вєиι, кαѕмα вσşα вєи вυуυм

вιяαz нυуѕυz вιяαz кıяıк вєи кєи∂ιмℓє мυтℓυуυм...

нá¥áт ¥íñé...; qíяí$, qéℓí$мé, ѕσηυç.. qíяí$ ; ñé∂éñ§íz... qéℓí$мé ; úмíт§íz...§σñυç ; géяéк§íz/

Düştüğüm her hatada.. Bir canavar tanıdım..
Korktum lakin her seferinde elini sıktım!!

Sen nekadar cok konusursan konusBoşa! anlamak ıstedıgım kadarını anlarım...

iZiN v£R qid£yiM öLüm£…BKTıM YeTeR q£Lm£ üSTüM£

qüLdüqüM HaYaT Ya$aMıMda sOn SaHn£
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:13 pm

αякαм∂αη кσηυ$αηℓαя αякαм∂α тαкıℓмαуα ∂єωαм єтѕιηℓєя!

вєиι вιℓєи вιℓιя вıℓмєуєиιи∂є вıℓмєк gιвιι вıя αуяı¢αℓıgı уσкTuR...

KeNdi kuRaLLarıMLa oyNaRım...

BaktıM oyuN §ıkTı, bıRakıR kaLkaRıM !!

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

Dünya boşa dönebilir ama ben geri dönemem yapamam birdaha ölemem

beni benden eden sen değilMsin!!!

---KaLBiMin MezarLıkTan Tek FarKı; qömDükLeRimin KeFeNSiz oLMaSı---

kahretsin ayrıLık zoruma qdio snn icn aqLıorm

вєη ѕєηι υηυттυм вιℓє ѕєη нαℓα ηє ѕαуıкℓıσяѕυη!ѕєηѕιz уαşαмαуı öğяєη∂ιм вєη ηє ∂υяυσѕυη..!

ßos hayat kimine qöRe hos hayat !

hep boş yere aLdandm.. boşLukLara sapLandm... yaLan aşk!!! yaLancısın!! artk sana inanmıorum!!!

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...

Hayat Aslında Basittir Zor Gelirse Bas İttir Baktın Olmuyo Has...tir..

BEn aCıyı Sevda Sanmışım.....

Korkuyorum aCıya alışmaktan,kOrkuyorum her acıyı seVDa sanmaktan...

senn ask dedıgın sırtına saplamakmıs hancerı

Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır!!!

Susuyorum Artık Gerçekten susuyorum..!!!seN konuşsan BiLe BeN diNLemek
İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M..!!!

AranıLan TeseLLıLer Neden Hep mesquLe Dutsu…

**karanlığın bana gülüşüne kanmayacaım artık !!

ŞiMDi GiTSeM KOYMaSKi… KaLSaM NeYe YaRaRKi… SaNa Aşk HiÇ YaKıŞMaDI BeN YaKıŞTıRaMaMKi!!!

Yokum işte… bunu sen istedin!!!ßenim iÇin öLdün sEn ya$ıoRum DeSende

'kaybedeCek dü$Lerim yOk ki pe$Lerinden ko$ayım..

bütün derdim, keLimeLerLe benim..'

| Sevmeyi SenDen iyi Bilirim ama...BiR KalemDe De SiLeBiLiRim.. |

KaL Dedim Gittin .. Benim HikayemDin Bittin ..

[v€fAsIzLaRa KalDıYsA ßu YüReK İ$i ZoR OlsA g€r€k]

sen bana git demedin..ben sana tutunamadım...en tuhaf uzakta kalışım oldun..."hoşçakal " bile değildi son sözüm..

bekleseydin sana ömrümü verecektim, bekleseydin seni sevdiğimi söyleyecektim,bekleseydin senn için ölecektim ama keşke; bekleseydin...
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:14 pm

ay cnm cnm canımın içi..gönLümün Pichi

Çek ellerini hayatımdan git!!

Artık ne kaybedecek
Ne de konuşacak bir şeyimiz kaldı

Sadece bir gün istemiştim...Mutlu olmak için bir gün çokmuydu sence.
Hergünkü gibi,bügünde hayatın yan etkileri devam etti üzerimde....

GüNe$i Söndürün,öLdü umutLar.ßanamı SesLenir GeriDe KaLanLar.? ÖLümü öLdürün,Yüzümü GüLdürün. Sonunu GörDüğüm ßir Rüyamı ßu..! ???

♣вαѕιт кιşιℓєяℓє ρσℓємιğє gιямєм♣вαzı уαηℓışℓαяı αѕℓα Ⴣєтмєм♣вαzєη çσк ѕєνєяιм αмα ѕöуℓємєм

Ya$ama Hep TerS aDımLarLa ßa$Ladım ßundan DoLayı inSanLara Ters GeLirim HepTe aLaKası oLmayan dü$LerLe ya$arım HiC KimSeden Yardım DiLemem. MahkumiyeTi DeğiL özgürLüğü Sewerim eMreTmeKten DeğiL Rica eTmeKten hO$lanırıM HerTürLü HiLeyi ßiLiriM.! Ama DürüStLüğe önem WeririM.! inSanLarın Tipine Yada enDamına DeğiL yüreKLeriNe Değer WeririM...!

iCimde $eFini KayBetmi$ orkeStra'nın Hüznü Dı$ımda Charlie Chaplin GüLü$ü...!

akıllı bir yanlızlık aptal bir birliktelikten daha iiidiirr...

.

reklama gerek herkesin bildigini az cok biliorum şöleyim böleyim nesiniz siz ...

αятıк кѕα ¢üмℓєℓєя кυяυуσяυм,

ѕєω∂ιкℓєяιм ѕєωмє∂ιкℓєяιм

уαим∂α..кαвυℓℓєи∂ιм нєяşєι σℓ∂υυ gвι,

уσℓα çıктıм уαяıиℓαяα..ѕσи güиLєя∂є ¢oK

∂üşüиüя σℓ∂υм, zσя zαмαиℓαяı çßк αтℓαтıя

σℓ∂υм..вαкıσяυм αуиαуα нєя gє¢є..İçιм

яαнαт вιяαz уσяgυиυм ѕα∂є¢є! нαуαтıмα

gιяєи нєякєѕє, уαşαимış нєяşєує

тєşєккüяℓєя вÜуÜуσяυм ѕİzİиlє

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

Plastik Bir Bebek Gibiyim Hislerim Yok .

Buяda 3 sεиεdir Kяal bεиiм,kimsε bεиdεи mütεwazilik bεklεmεsiи waяsa üstümüzε buyuяsuи gεlsiи

Aramaktan nefret ederim.Sinir bozucu bir şey!Öyleki sinirlerim çok kıymetlidir.Bozulsun istemem!!!!

sahte olan herşeye pai pai

al götür senden kalan herşeyi;bana doğmayan güneşi we ışıksız geçen günleri .sadece sende biryerlerden görüyorsundur diye saatlerce baktığım ay'ı we yalnız geçen ayları,ismini yazdığın yıldızları da al,içini dolduramadığım yıllarıda.yalnızca yalnızlığı bırak yanımda;ben seni unuttum sen sakın hatırlama;...!!!

ÇIKTIĞIN KAPIYI HIZLA ÇARPMA BİRGÜN GERİ DÖNMEK İSTEYEBİLİRSİN....

●●●ηє нιѕѕєттιğιη ∂єğιℓ,,,ηє нιѕѕєттιя∂ιğιη öηємℓι∂ιяяяя●●●нı нııı

__Belki zor olacak yalnız mi kalacak
Hergün sızlayacak kalbimi, çaldığın yerine bırak

Bilemiyorum birimi alır, belki de acır, kırarda mı bırakır
Önümü göremiyorum, yenemiyorum, hep mi kara düzen yapışır
Yakamı kurtaramıyorum, yapamıyorum, sana böylesi yakışır...

Git gidebildiğin kadar ne yapsam değişmezsin
Ne yapsam değişmezsin
Benim gibi seversin ama
Senin kadar sevilmezsin
Unutma...

gєcєηιη уαяıѕıη∂α ѕєηι ѕєνισяυм ∂ιує нαукıяαη вυ yürєк güη dσğdυğυηdα ѕiктiя giт ∂ємєѕηi∂є вiLiя!

●●● мυтℓυℓυк ѕρσηѕσяυм..

ℓαмαz αşк α¢ıѕıηdαη
gιdєηє dєят σℓмαz
dαğ dαğα кüѕтü мü
нιç кιмѕє ηєdєηιηι ѕσямαz

αηℓαуαмαz уєηι вιя αşкı кαвυℓ єdємєz
вυ кαℓвι ιкι кιşι ραуℓαşαмαz
υηυтмαdı dαнα уєηι gιdєηι

göηℓüηü güη єdєηι ѕєνмєz ѕєνdα.
ιѕтєя нєρ σηυ üzєηι
нєя σηα кυ¢αç αçαη σℓмαz ƒαуdα
вєкℓєя нєρ σηυ ѕιℓєηι !!!...

«(•´¯`•.•÷××÷•.•´¯`•)»_çікоℓάтά.._«(•´¯`•.•÷××÷ •.• ´¯`•)»

DÜNYA UMRUMDA DEILKI 2 KURUŞLUK SEN UMRUMDA OLASIN

''ѕєηiη єтiкєт σℓ∂υğυη уєя∂є вєη ƒiуαт кσуαяıм''

aşkında sonsuza kadar nöbet tutayım.

senin sahte sevginle doldurdum kalbimi bugün , alıştım artık doldur boşalta!

sen benim sevdiğim kız değil ,bir anlık gözüme düşen bi yağmur damlası olamazsın.

seni sevmekten korkucak kadar aciz değilim , gel bana yeterki saf aşkınla...

hayat hep pisliğin içine çeker , kafanı kaldır bir ALLAH a bak onun elini bırakmadığın sürece seni kimse üzemez.

bir çok gülen yüzün altından kalleşlik çıkıyor neden diye sormuyorum artık herkes kendi için yaşıyor

ağzımdan çıkan sözün esiri olmam , sonundaki her hesabı yapmışımdır.

verdiğin sözü tut , verdiğin söz elimizde kalırsa , sana sokucak çok delik buluruz!

bu gece ruhuna vurdum kısa mesajla kısa olan aşkına ....

sen gittin ben bittim kabul ediyorum ama inan elbet yaramı sarıcam iyileşicem ve sana yine gülücük atıcam.

senden sonraki sevgisizliği bana gösterdin ya , artık tek kalsan bu dünyada seninle kendimi kirletmem.

ruhsuz bedeninle sana iyi danslar

bakire aşkınla bana ilk gelen sen değilmiydin , ben yokken bozdularmı o saf aşkını yazıklar olsun. bozduranada selam olsun.
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:14 pm

2. el sevgine birinci sınıf değer verdim. sattın beni kendi değerinle.

sana sevgimi verdim , almaya niyetim yok bunu bil. çöpe at ona karşılık vermiyeceksen , ona bir daha ihtiyacım olucağını sanmıyorum...

seni görmeden önce zekiydim ama seni gördüğüm anda anladım ki , seni kaybedecek kadar akılsız değilim. beni akıllı yapan sensin.

seni ruhuma gömdüm , dünyadaki kalbimle mezara gitmeyecek , benimle geliceksin!

sana kendimi tarif ettim , beni sana tarif ettiğim gibi yaşarsan , benden sana güzel yemekler çıkar.

seni seviyorum demekten ilk korktuğum kişi sensin , acaba seni gerçekten mi seviyorum ?

bu gece bir dolu gibi üzerine yağmak istiyorum ,bak dolu yağıyor derken , doluya baktığın bakışını istiyorum.

seni sevdiğimi söylüyorum açıkça değil belki , ama öyle ima ediyor ki açık belki ...

beni bir gün bırakıp gidersen , aslında sen kendini bırakmış olucaksın , hemde seni kullanıp atacakların kucağına. seçim senin bebeğim.

seni her sevdiğimi düşündüğümde , aslında senin beni sevmediğini anlıyorum , sen beni hak etmiyorsun , sen sanki her an bana çalım atıcakmış gibi davranıyorsun.

seni düşünmekten inan gecem gündüz , gündüzüm gece oldu , gelmeyeceksen bir haber sal bari , gecemde gündüzümde olmasın. ben seni gecenin gündüzün olmadığı yerdede beklerim.

sen yokken bile yanımdasın biliyormusun ? senin sevgini hissetmek ne güzel , dur diyebiliyorum yanlışlara artık ...

seninle yandım bu gece , ama inan bebeğim bu gecenin geçmesini istemedim , ama yine inan bana bu gecenin peşindeyim.

bu gece taktım seni aklıma, ne olucak sonumuz bilmiyorum , ama ben çılgınlık yapıcam artık sanırım , ne dersin ?

ya seni düşündüğüm zaman , bir hal oluyor bana , neden başladığımız sevgimize aynı haz ile devam edemiyoruz sorun hangimizde ?

msn de aşk olmaz diyorlar , bunu söyleyenler sadece madde ile yaşayanlar, ruhunla yaşa bakalım sevgiyi , görelim sendeki sevgiyi.

hoşuna gidiyor değil mi beni soru işaretleriyle bırakmak ? sevdiğini söylemiyorsan , sevmediğini söyle bari , peki neden yapamıyorsun ?
seni çok seviyorum , olurda bir gün senden nefret edersem , sana olan sevgimin şiddeti ile karşındayım!!!

iyi niyeti suistimal edenin fişini baştan çekmeli , daha fazla zarar vermeden uzaklaştırmalı..

merhamet etmeyene , merhamet edilmez...!

dertliyim kederliyim işte , yazıyorum bu gece, sen olmasan yazamazdım bu gece , sen olmasan düşünemezdim bu gece

hala anlamıyormusun be sevgili ? işte diz çöktüm önünde , sen beni kaldırmadan kalkmıyıcam önünden ? isterse firavun desinler bana yüzyıllar sonra bulsunlar bedenimi.

dünyada ilk kendimi hatırladığım gün bir sevgili beni seviyordu sanki , ama o kadar çok seviyorduki anlatılamaz , aradım onu yıllarca onun sevgisiyle yaşadım sanki , anlıyorum şimdi o sensin sevgilim , gel şimdi yaşıyalım sevgimizi.

hayatta en büyük edindiğim tecrübe , kendiyle savaşmayı bilmeyen , hayatla savaşamaz. çünkü hayat kendinde saklıdır.

seni düşüne düşüne bitti bir gün daha işte , oysa bitseydi gün seninle keşke.

çıkar için seviceksen hiç sevme , çıkar at o maskeyi yüzünden , ben sana çıkarını peşin ödüyeyim dolaşma gözümün önünde

bir gün dost aradım koştum dostlarıma , oysaki çoktular vardığımda yoktular

sevgi en kutsal emanettir bize Allahtan , ama günümüzde onu maske olarak yüzüne takan pek çok sevgi hırsızı vardır.

birinin seni sevip sevmediğini öğrenmek istiyorsan onu para ile sınav et

bazen yanlızlık geliyor üzerime ama sen geliyorsun aklıma birden , inan yanlızlık ürküyor senden.

ne kızlar gördüm geldi geçti hepsi , ama sen geçemedin be sevgilim , uğraştım didindim inan ama yapamadım bana inan.

ben bilmezdim aşkı maşkı senden önce , zaten aslında ben bir hiçtim senden önce , sensin beni var yapan , ne yapayım işte bende sana tapan ...

hep seni aradım sevgilim , yüzüme senin gibi bakanı aradım ve buldum artık , gel bakalım yüzümüze , sonsuza kadar aynı sevgiyle

ah bir baktım kız gözlerine , üfledi ruhun sanki üzerime , ben sensiz artık yapamam gel benim üzerime.

bana aşkım deme , bana canım deme veya bana buna benzer kelimelerde kullanma , konuşmaki sevdiğini anlıyayım.

ne aşklar gördüm sözde , terk ederler dert varken keder varken , peki bunlara göğüs germeden sevgi aşk olur mu sevgilim ?

aşkı geçen gün tattım. ve anladım aslında acı değil aşk ve yine biziz aşkı acı yapan.

aşk engel tanımaz sevgilim , senin bedenin olmasada seni sevebilirim , peki sen benim gibi seveni bulabilirmisin ? fedakar olmayana sevgilim dermisin ?

--------------------------------

seni hiç unutamıyorum biliyormusun sevgilim. hani senin mahallene gelipte abinden ve babandan yediğim dayağı hatırlıyormusun ? hala 1 dişim yok aynaya baktıkça seni hatırlıyorum.

seni o kadar çok seviyorum ki! başka birinin yüzüne hayranlıkla bakarken bana sarılıp seni seviyorum deyişini bile seviyorum

seni unut dediler ama ben akıllı davrandım hem seni hemde seni unut diyenleri unuttum şimdi yoluma devam ediyorum

o kadar sıcaksınki evlendiğimiz zaman ısınma derdimiz olucağını sanmıyorum extra doğalgaz bağlatmaya gerek yok

seni gördüğüm anda geçmişimdeki tüm sevgiler gölgen oldu bir anda.

büyük konuştum aşık olmam diye. çıktın ceza gibi karşıma hergün seni çekiyorum. senden o kadar çok bahsediyorum ki arkadaşlarda beni çekiyor

seni ruhum ile sevdim sözde değil. benden saklanamazsın. saklandığın yerde bulurum çevrem çok geniştir

seni unutmaya çalışıyorum. ama o gözlerinle bana bakışın varya her seferinde dur diyor bana. bende duruyorum dinleniyorum biraz

çok ayran gönüllüyümdüm seni görmeden önce her gördüğümü severdim. ama sen aldın götürdün huyumu , ya gel artık bana yada yolla huyumu bana.

arkadaşlar soruyor neden içiyorsun diye. bebeğim korkuyorum sensizliğin beni içmesinden.

seni o kadar çok seviyorum ki , sana olan sevgimi başkasına anlatsam eminim ki senden çok severdi beni.

bazen sensizlik çok fena vuruyor bana biliyormusun ? artık vurma , gel bana .... o kadar vurduki sensizlik bana o kadar sopa yemiş gibiyim ki artık ringlere çıkmayı düşünüyorum bari para kazanayım

seni düşünüyorum seni düşünüyorum bunu hep yapıyorum dur diyemiyorum. artık bencil değilim kendimi düşünmüyorum.

beni belki bırakıp gidebilirsin.hiç te görmeye bilirsin. ama nereye gidersen git ben seni görüyorum nerede olduğunu biliyorum bebeğim. üzerine chip yerleştirdim
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide

[i]//AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDı\\..

нєяşєуιм σℓмυş вιℓмє¢є çöz∂üкçє qöя∂üм ιşкєηנє... ölєรเภє๒เгเ™...
Sensiz geçen günlerin kazası yok be sevgili...!!

#..¨ ~**ß я ø V η ì α § ʞ เ **~ ¨..#
[i]hich bi'sey söyLeme.. duymam anLamam... hayat ßi' mucize.. dü$eR zamn zaman....

Bu HaLimi KimSé Béqénmio BizDé DéqişTik ,,
!!. KaDéR BuymuŞ NabaLım :'( .!! SénDé mi ÖLé oLSun Béa Biz anLadık ve buNDan soNRa ona qöRé DavRanıRIz

Her Lafa weriLecek bİr ceWabım wAr aMa;LaFa bakArım laf mI diYe;bir He söyleYene bakArıM adam mı diyE.....

SaNki buqün sOn qünmüşŞ qibi DoLu doLu yaşaMakK isTiorum bnN Her Ne çıkArsaA yoLuma SeLam weripP yürÜmek isTiorum benNn...

вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσşöηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямαηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

' | SiLmyRsan KarLyacksn / arTık herbi b*K yaPma-cık
dyqLrımı qrçkLrL krşTrdım sdc snLe bn vRız snmşTm| YLdz kyrkn Tutqm diLemdn

**~YaGMuR SaKLaDI GöZYa$LaRImI KoPyA KaLpLeRe DaMLaDI DaMLaM~**_* [!~BiRiSi AcIyI CeKTi ÖTeKi AcIyI SeRViS eTTi~!]*

αѕк ∂є∂ιgιη уαℓαη σηα тєѕℓιм σℓмαм

вєη ѕєηιη ι¢ιη кαяαηℓιкℓαя üℓкєѕ0η∂є öℓмєує яαzιуιм

εℓiмdεи нi¢ вiя รεч gεℓмεz нi¢ вiя ¢αяεм чσк!!
***iтร вεттεя тσ вυяи тнαи тσ fαdε αωαч.*** || αн иεşεsi чεтεя... ||

ڪے

.. .[__.̿ ̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\_mUrYy_/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿̿̿ __]. ..

>>''''' BeN sEnİi çOq SeWdİmM dELİlEr qİbİi Bu bÜyÜk aŞk AnCaK tOpRaKtA BiTeRr Ne BiR SeLaMm gÖndEr Ne hAlİmİ SoRr OLsUn Be qÜsElİm vArLıGInn YeTErRr....>>

BoYnUmDa biR İlmİk EcEl tuZaKtA oLsUn Be qÜsElİmm vArLıqIn YeTeR. . .,[align=center]
Byn.Sensizim

PRENSES
PRENSES
Byn.Sensizim

Kadın

~ MSN NiCKLeri ~ Vide
MesajKonu: Geri: ~ MSN NiCKLeri ~   ~ MSN NiCKLeri ~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 12:15 pm

[color=red]Bu kadar koLaymı Bitecekti Büyükk AsKımızzz çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

SiLmeye caLıstıkca Dha cokk akLımdasınn!...

Snmio icimie Bu Zmnsız AyrıLıq...

Ya Yeniden Sweymm yada defterden siLeyimm!...

Senin icin öLür[d]üm....

Yasadıqm en büyük mutLuLuq cektigim en büyük acısınn...

Sigara kadr zrarLısın cektikce yaktınn....

Smdi eLimi tutsaydın sarıLsaydınn eskisi Gbiii

İsmin Gectigi anda Kfn karsıp GzLerin doLdumu silerkn agLadgm roL kestigm roman Bu!..

Herkse yaLn söyLe kendine skn söyLeme swiosun yinedee

Oynanan Son Perdeydi Hersey Sona erdi SiL unut Bni Kapattım o Perdeyii

GüLmq uzun Zmndır yaptıgm RoL

Swiorum yaLn yok UmtLanma Ask Bitti!..

UmtLrm Btti Derim iciMe Gömerm Snii....

ßeBeim Sensis Gecms oLdu GnLerr

Bırkma bni birdaha öLüm oLsa sonundaa

dιLѕιzdıя ßєиιм ѕєνмєLєяιм...özLєує¢єğιмι ßιLѕємdє ѕєѕѕιzdıя gιdιşLєяιм...υмυdυм ιѕуαиdα ιѕуαиıм кαяαиLıктα..

Seni unutmak koLay oLsaydı,
GüLen yüzümün ardında sakLadığım kaLbim
HaLa o bakışLara vurgun oLmazdı...

ℓαηєт єттιм уαѕα∂ιgιм ση¢α α$кℓαяα ѕαкιη ∂öηмєуιη gєяι кüѕкüηüм вαкι$ℓαяα!!

SeVmeq ELBette GüseL Seni Sevmem >YanLısHtı>

seni içimden çıkarmaları için beni partçalayıp yakmalılarki küllerimi ayrı ayrı alıp engin denizlere atmalarki köhne koca dünyada seni benden ayırabilsinler!...

Bugünümde yanımda oLmayan yarınımda hiç oLmasın !

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm !

İnzivaya Çekilmiş Bir Çok Şehrin Ortasında Bıraktım SEni,Seni TERk EdeLi Çok OLdu.

YANGINLAR YAKMADI GÖZLERİN KADAR

Bir Sen Gelseydin Yanıma Ömrüme Bedeldi Bir Sen Sevseydin Beni Herşeye Değerdi Ve Keşke Bir Sen Dokunsaydın Bana Bi Senin Olsaydım Bu Dünyada Keşke Be Aşkım Keşke SENİ DELİ GİBİ SEVİYORUM HALAAA

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ

BiTanee dHaAa bpEnNn YoKkİİ!eE€. . .

sonbaharda katil oldu rüzgarlar,
öldü tüm yapraklar,
yağmur aldı gözyaşı
ve rüzgar oldu ruhlar estiler yavaşça;
sen misali ağlamıştı her dünüm usulca .

~ ProféssionaL CindréLLa ~

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

NEDEN YAPTIN Kİ BUNU?
KESKİN NEFESLER HER ZAMAN LAZIM.....
HALBUKİ CANIM-SIN SEN.....

ßir yaz ak$amında hayaTa
Attım qÖzBeBeqimi
ßeBeqim öLdü
!!

...ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe...

tek çağre bu diosan...
hadi..!
birdaha öldürelim beni...
merak etme...!
sensizlikten zor diil bu...
bilmiosun,
beni en cok nein acıttığnı...
bitti....

Gözlerim görmez oldu
Kulaklarım duymaz oldu
Tenım hıssetmez oldu senden sonra ...

İstediğini söyleyen, istemediğini işitirmiş !!!

Sevginin Ölçüsü...Ölçüsüz Sevmektir...

Yitirebileceklerimiz yitiktir

oYuNuN eN güSeL YeriNde ziL çaLıNca üzüLürdüK Ya öLeYiM..

Beyninin içi çok boş,kurduğun hayaLLer hep bomboş..
SokakLarda pahaLı oLsa oLurmusun bizimLe sarhoş..

Boşver kıLıfımı boşver,benim içim güzeL..
Boşver süsü püsü boşver sade sade bana geL..

≈ParayLa $ampiyOnLuk Ne Kadar KoLay,
aLemde Tek KraL≈ ; »♥ GaLaTaSaRaY..! ♥ «

yıllarca kahrolsak dertten kederden
bilsekki kellemiz kopacak yerinden
aşkımız harbiden sevgimiz gönülden
asla vazgeçmeyiz FENERBAHÇEM senden

Sen Hiç KaLbimden EmekLi OLmadınki..

birbiri ardına yaktığım cigara çividir tabutuma,
boşver dumanıma doysun heryer sen aldırma

mutluluk sahip olamadıklarımda gizli....

Bir sen var oldun , bir sen nur oldun Bir tek sen varsın bil sen çok oldun Suratın iğrenç kimlerden söyle yüz buldun

îLk DéqîLsîn Âfféd ! s0n déqîLsîn Dîkkâd éd !
ßén sénin yaLnız kaLısLarında ték adrésin oLamam ya bénim oL hérseyinLé yada unut hérséyimLe...

yazıLmıssa bir kéz iLahi kaLémLé kadérimiz Hicbir kaLéM kadéri siLip bastan yazmıyor ...

bénm yazdıq'm bir masaL dı bu sonu mutLu oLmayan...Kurduq'm hayaLé inandım bén asLında hic var oLmayan !!

DértLérimi karanLıq'a émanét ettim...qözyasLarımı qözLérimé bana hapséttin ...

Bu séhir sénsiz düsman bana sén bénm karanLıq'msın ...

Bu kadar koLaymı Bitecekti Büyükk AsKımızzz çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

SiLmeye caLıstıkca Dha cokk akLımdasınn!...

Snmio icimie Bu Zmnsız AyrıLıq...

Ya Yeniden Sweymm yada defterden siLeyimm!...

Senin icin öLür[d]üm....

Yasadıqm en büyük mutLuLuq cektigim en büyük acısınn...

Sigara kadr zrarLısın cektikce yaktınn....

Smdi eLimi tutsaydın sarıLsaydınn eskisi Gbiii

İsmin Gectigi anda Kfn karsıp GzLerin doLdumu silerkn agLadgm roL kestigm roman Bu!..

Herkse yaLn söyLe kendine skn söyLeme swiosun yinedee

Oynanan Son Perdeydi Hersey Sona erdi SiL unut Bni Kapattım o Perdeyii

GüLmq uzun Zmndır yaptıgm RoL

Swiorum yaLn yok UmtLanma Ask Bitti!..

UmtLrm Btti Derim iciMe Gömerm Snii....

ßeBeim Sensis Gecms oLdu GnLerr

Bırkma bni birdaha öLüm oLsa sonundaa

dιLѕιzdıя ßєиιм ѕєνмєLєяιм...özLєує¢єğιмι ßιLѕємdє ѕєѕѕιzdıя gιdιşLєяιм...υмυdυм ιѕуαиdα ιѕуαиıм кαяαиLıктα..

Seni unutmak koLay oLsaydı,
GüLen yüzümün ardında sakLadığım kaLbim
HaLa o bakışLara vurgun oLmazdı...

ℓαηєт єттιм уαѕα∂ιgιм ση¢α α$кℓαяα ѕαкιη ∂öηмєуιη gєяι кüѕкüηüм вαкι$ℓαяα!!

SeVmeq ELBette GüseL Seni Sevmem >YanLısHtı>

seni içimden çıkarmaları için beni partçalayıp yakmalılarki küllerimi ayrı ayrı alıp engin denizlere atmalarki köhne koca dünyada seni benden ayırabilsinler!...

Bugünümde yanımda oLmayan yarınımda hiç oLmasın !

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm !

İnzivaya Çekilmiş Bir Çok Şehrin Ortasında Bıraktım SEni,Seni TERk EdeLi Çok OLdu.

YANGINLAR YAKMADI GÖZLERİN KADAR

Bir Sen Gelseydin Yanıma Ömrüme Bedeldi Bir Sen Sevseydin Beni Herşeye Değerdi Ve Keşke Bir Sen Dokunsaydın Bana Bi Senin Olsaydım Bu Dünyada Keşke Be Aşkım Keşke SENİ DELİ GİBİ SEVİYORUM HALAAA

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ

BiTanee dHaAa bpEnNn YoKkİİ!eE€. . .

sonbaharda katil oldu rüzgarlar,
öldü tüm yapraklar,
yağmur aldı gözyaşı
ve rüzgar oldu ruhlar estiler yavaşça;
sen misali ağlamıştı her dünüm usulca .

~ MSN NiCKLeri ~

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki